Ana sayfa Gündem Duygusal ve Hüzünlü Resimler

Duygusal ve Hüzünlü Resimler

110
0
Koala named Sam is given a drink of water by CFA volunteer fire fighter Tree as he rescued her at Mirboo North...A koala named Sam is given a drink of water by Country Fire Authority volunteer fire fighter Dave Tree as he rescued her after deadly fires swept through the area of Mirboo North, about 120km (75 miles) southeast of Melbourne, February 8, 2009. Sam, a bewildered and badly burned koala, has emerged from the ashes of Australia's deadliest bushfires, a small beacon of hope after days of devastation and the loss of more than 180 lives. Picture taken February 8, 2009. REUTERS/Mark Pardew (AUSTRALIA)

Duygu dolu ve hüzünlü resimler.Sadece bakınca bile insanın içini ürperten resimler bu listemizde…

1-) Evi yanan amca son anda kedisini kurtardı.

Teselliyi kedisine sarılarak buldu.

2-) Yavrusu ölen maymunun feryadı.

3-) Zevk için avlanan insanlar !

En güzel çiçek dalında olan çiçektir.

4-) Üst Geçide Şehidin Adı Verildi.

İki kızı,torunları ve kardeşi ile birlikte Arnavutköy’e gelerek şehit oğlunun adının yazılı olduğu alt geçiti ziyaret eden Güler Karasu, “Sanki oğlumu gördüm” diyerek gözyaşı döktü.

2006 yılında İstanbul Alemdağ’da yaşanan bir kaza sonucu şehit olan Havacı Onbaşı Onur KARASU’nun adı, kardeşi Duygu Arslan’nın başvurusu sonucu İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Arnavutköy’deki bir alt geçide verildi. Şehit Onbaşı Onur Karasu’nun adının verildiği alt geçide geçtiğimiz günlerde adının yazılı olduğu tabela asıldı. 

5-) Yetim çocukla duygusal karşılaşma.

Mersin’de 7 yıl önce bir cinayet vakasına giden 112 çalışanı Feray Sarıbaş adlı hemşire, olay yerinde bir aile faciasıyla karşılaştı. Anne dahil 4 kişi hayatını kaybederken, geriye sadece 6 aylık bir bebek kaldı.

Olay yerine müdahale için gelen ve henüz yeni doğum yapmış bir anne olan hemşire Feray Sarıbaş, ağlayan bebeği kucağına alıp emzirip uyuttuktan sonra yetkililere teslim etti.

Geçtiğimiz günlerde Mersin’in Silifke ilçesinde yaşanan bir olaya giden 112 görevlisi Feray hemşire, olay yerinde bir çocukla karşılaştı. Bu çocuğun 7 yıl önce işlenen cinayetten geriye tek kalan ve o gün emzirdiği bebek olduğunu öğrenince gözyaşlarına boğuldu.

6-) Çöpte bulduğu 1.5 kilo altını teslim etti.

İnsanlık ölmemiş denen ve günümüzde pek rast gelinmeyecek bir olay daha.Çöpte bulduğu 1.5 kilo altını sahibine teslim etmek için karakola iade etti.

7-) Engelli bayanın ıslanmasına gönlü razı olmayan kahraman.

Samet ATEŞ- Bennur KAYA

Bennur Karaburun kimdir ? Engelli Bennur Karaburun’un 2 yıl önce Bursa’da yağmur altında ıslanırken bir arkadaşının şemsiye tutmasının fotoğrafının çekilmesi, kendisine Meclis’in yolunu açtı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here